ZWIĄŻMY SIĘ

ZWIĄŻMY SIĘ

Chcemy być w Twojej głowie. Zawsze. Wszędzie. Zasypiaj ze Nami, pieść Nas, doprowadzaj Nas.

Zanurz się w naszych myślach i pragnieniach. Odnajdź się w naszych fantazjach. Zaspokój się w Nas. Fizycznie i mentalnie.

Pragniemy być blisko.

Bardzo blisko.

Z Tobą i w Tobie.

 

Pisz do Nas. Czekamy na Twoje listy i przemyślenia: swingwithme@interia.pl.

Swinguj z Nami także na:

Facebook

Google +

 

POWSTRZYMAJ SIĘ

To, co piszemy jest nasze. Dzielimy się z Tobą swoimi myślami, potrzebami i pragnieniami. Wyrażamy je w publikowanych tu tekstach. Nie zapominaj jednak, że to jest nasza własność. Choć zazwyczaj łamiemy przepisy, to do niektórych czasami się dostosowujemy. Tego samego wymagamy od Ciebie, dlatego nie zapominaj o naszych prawach autorskich, które są chronione przez Ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. „O prawie autorskim i prawach pokrewnych”.

Czego nie wolno Ci robić…

 • Zamieszczać w jakimkolwiek miejscu części lub całości naszego utworu bez podania autora i źródła.
 • Modyfikować naszych tekstów i publikować je w zmienionej postaci, nawet jeśli podasz informacje o autorze i o źródle, z którego utwór pochodzi.
 • Tworzyć na podstawie naszych utworów podobnych tekstów i prezentować je jako utwory autorstwa własnego bądź kogoś innego.

Zrób nam dobrze i…

 • Dziel się nami. Komentuj, udostępniaj, przesyłaj linki do naszego bloga albo poszczególnych notek. Wszędzie. Zawsze. Teraz. Później.
 • Inspiruj siebie i innych. Jeżeli spodoba Ci się nasz tekst lub jego fragment, a może nawet sam tytuł czy moje słowa ujęte jako cytat i będziesz chciał/chciała go użyć – napisz do nas (swingwithme@interia.pl), a z pewnością coś wymyślimy :)

 

Print Friendly


3 Responses to ZWIĄŻMY SIĘ

 1. ~lol pisze:

  Czemu piszesz tak krótkie zdania? Rozumiem jaki to ma dać efekt, ale to tani zabieg i wcale nie piszesz tak dobrze.
  Pozdrawiam,

  • swingwithme pisze:

   Tani zabieg to jest w NFZ, a ja nie traktuję swoich czytelników jak pacjentów :) Czemu tak piszę? Po prostu taki mam styl, choć jest on zmienny w zależności od tekstu. Nie uważam się za guru pisania, wręcz przeciwnie – pokornie ćwiczę swój warsztat pisarski.

 2. ~alex pisze:

  ingigiluje was:D jesesm bi ulegl;)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>